foto 1

O firmie

Jako skup aut używanych oraz powypadkowych w Poznaniu działamy juz kilkanaście lat. Nasza firma przez ten okres zdobyła zaufanie wśród swoich klientów. Naszym obszarem działania nie jest tylko samo miasto Poznań, a całe województwo wielkopolskie. Jako firma zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w branży motoryzacyjnej, które potrafią rzeczowo i uczciwie wycenić każdy pojazd, z którym się zetkną.

foto 2

Nasza firma skupuje samochody używane, również te powypadkowe. Nie zależnie od marki, rocznika i jego stanu technicznego. Po wstępnej wycenie auta online lub telefonicznej i zaakceptowaniu ceny przez klienta następuje umówienie się na oględziny auta. W naszej firmie istnieje możliwość umówienia się w siedzibie naszej firmy lub w wyznaczonym miejscu przez klienta. W przypadku, gdy auto jest nie sprawne, posiadamy własny transport.

Komis czy skup aut?

Wielu klientów zamierzających sprzedać swój samochód zastanawia się jak najlepiej to zrobić. Czy wybrać skup aut czy komis? My nie jesteśmy komisem. Zajmujemy się odsprzedażą aut używanych, jak również tych wypadkowych. Jak wcześniej wspomniałem sami wykonujemy darmową wycenę pojazdu klienta. Komisy z kolei nastawione są na większy zysk, dlatego cena takiego auta musi być dużo wyższa. One również bardziej skupiają się na kupnie aut nieuszkodzonych i młodszych rocznikowo. Dla nich najbardziej liczy sie wygląd i prezencja auta. Komisy nie naprawiają aut.