foto 1

Oferta naszej firmy

Jesteśmy firmą z Poznania, działającą na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, które ponadto kochają motoryzację. Ta praca to dla nich przyjemność. Posiadają doświadczenie i wiedzę, która pozwala im rzetelnie wykonywać swoją pracę.

Nasza podstawowa oferta usług to skup aut używanych na terenie Poznania i okolic. Skupujemy samochody wszystkich marek, niezależnie od modelu, rocznika czy też stanu technicznego. Po przez swoje indywidualne podejście do każdego klienta, wyróżniamy się w swojej branży na tle innych firm. Staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów. Na oględziny auta umawiamy się u nas w firmie lub w innym miejscu wyznaczonym przez klienta. Dojeżdżamy w dowolne miejsce, wcześniej ustalone z Państwem. Również w przypadku, gdy auto jest niesprawne i nie może samo sie poruszać posiadamy swój własny specjalistyczny transport.

Papierkowe sprawy zmniejszyliśmy do niezbędnego minimum. Pomagamy także w załatwieniu potrzebnych formalności związanych np. z wyrejestrowaniem auta oraz oferujemy pomoc w załatwieniu spraw związanych z ubezpieczycielem.

Wstępna wycena auta przeprowadzona przez naszych wykwalifikowanych pracowników jest w 100% darmowa i nic nie kosztuje. Z kolei po wykonaniu oględzin pojazdu i przekazaniu ostatecznej ceny, wszystko zostaje zrozumiale przedstawione klientowi. Dlaczego nasza cena jest taka a nie inna.

Jako firma, która skupuje auta posiadamy także ofertę sprzedaży aut wcześniej zakupionych. U nas znajdziesz bogaty wachlarz pojazdów różnych marek i modeli w różnym roczniku.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.