foto 1

Najczęściej zadawane pytania

Co to skup aut?

Nasz skup aut zajmuje się odsprzedażą aut używanych od naszych klientów. Niezależnie od marki, modelu, rocznika czy też stanu technicznego jesteśmy wstanie kupic każdy pojazd.

Wstępna wycena

Na podstawie otrzymanych informacji w rozmowie telefonicznej lub po przez formularz kontaktowy nasi pracownicy dokonują wstępnej wyceny pojazdu. Pragniemy zaznaczyć iż podana na tym etapie cena auta może ulec zmianie.

Czy można wycenić auto po przez zgłoszenie internetowe?

Tak. Na naszej stronie jest zakładka wycena auta. Należy na tej podstronie wypełnić formularz zgłoszenia. Im więcej danych nam klient prześle wraz ze zdjeciami, tym ta cena jest bliższa tej ostatecznej, którą podamu dopiero po oględzinach samochodu.

Czy otrzymam umowę kupna - sprzedaży?

Tak. To podstawowy dokument, który pojawia się gdy dochodzi do finalizowania kupna auta od klienta. Dzięki temu każda transakcja jest bezpieczna i uczciwa dla obu stron.

Jakie auta skupujemy?

Nasz auto skup dotyczy wszystkich samochodów, niezależnie od marki, stanu czy też rocznika pojazdu. Skupujemy auta w różnym stanie technicznym. Dla tych, które nie poruszają się o własnych siłach mamy własny specjalistyczny transport.

Gdzie oględziny auta i ostateczna wycena?

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów istnieje możliwość spotkania się u nas lub w wyznaczonym przez klienta miejscu. To klient decyduje gdzie i kiedy się spotkamy, aby dokonać oględzin pojazdu i jego ostatecznej wyceny. Każdy z nas ma inne zajęcia i jako firma szanujemy czas naszych klientów. Nasi pracownicy dojadą każde wyznaczone miejsce.

Czy skupujecie auta bez pełnej dokumentacji?

Istnieje możliwość kupna auta, które nie posiada aktualnych dokumentów, przeglądu technicznego, itp. W takich przypadkach musimy jako firma dokonać dotykowych weryfikacji, potwierdzających że klient to faktycznie właściciela sprzedawanego samochodu. Nie skupujemy aut, gdzie można jednoznacznie określić stan własności.

Czy skujecie samochody powypadkowe?

Tak, skupujemy auta powypadkowe. Nasza auta dotyczy wszystkich aut niezależnie od rocznika i marki. Skupujemy auta w różnym stanie technicznym. Należy jednak pamiętać iż uszkodzone auta są tańsze w odsprzedaży.

Odbiór auta od klienta?

W przypadku, gdy auto jest sprawne i samo porusza się po drogach nasi pracownicy po przeprowadzonej transakcji odjeżdżają zakupionym samochodem. Z kolei, gdy auto jest niesprawne posiadamy własny specjalistyczny transport i odbieramy auto od klienta, który nie musi się niczym martwić.

Kiedy otrzymam pieniądze i w jakiej formie?

Po zakończeniu transakcji i zaakceptowaniu ostatecznej ceny przez klienta otrzymuje on gotówkę do ręki bez zbędnych formalności. W takim przypadku wystarczy nam umowa kupna-sprzedaży. Oczywiście wychodząc na przeciw potrzebom klientów istnieje możliwość wykonania przelewu na wskazane przez klienta konto bankowe.