foto 1

Wycena auta online

Każdy z klientów chcących sprzedać swój stary samochód chce zrobić to jak najszybciej. Dzwoniąc do naszej firmy, po przekazaniu kilku informacji o samochodzie otrzymują Państwo wstępną cenę pojazdu. Można ją również otrzymać korzystając z poniższego formularza wyceny online. Po otrzymaniu takiego maila od klienta nasi wykwalifikowani pracownicy przystępują do wstępnej wyceny auta. Następnie kontaktują się z klientem przekazując mu cenę jaką mogą otrzymać za dany egzemplarz samochodu.

Należy także pamiętać, iż ta ostateczna cena zostanie podana klientowi dopiero po oględzinach auta. W tym przypadku cena może być wyższa lub niższa w zależności od faktycznego stanu auta. Im więcej informacji mających odzwierciedlenie w rzeczywistości przekażą Państwo podczas wstępnej wyceny tym ta cena będzie zbliżona do tej ostatecznej. Auta z którymi mamy do czynienia nie są to pojazdy w stanie salonowym.

foto 3

Na końcowa cenę ma oczywiście największy wypływ stan samochodu, jego rocznik, marka, model, historia wypadkowa, stan silnika, nadwozia oraz wiele innych czynników. Jako skup aut używanych za gotówkę nie boimy się aut uszkodzonych, czy też starych rocznikowo. Należy wtedy pamiętać, iż cena takiego auta musi odzwierciedlać faktyczny stan jaki panuje na rynku samochodów. Jesteśmy firmą, która nie ukrywa że na takiej transakcji musi cos zarobić dla siebie.

Jeśli mieszkają Państwo w województwie wielkopolskim lub też w samym Poznaniu i okolicach zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Z pewnością po otrzymaniu takiej wiadomości nasi pracownicy przystąpią do pracy i będą się z Państwem kontaktować w celu przedstawienia dalszych kroków.

Formularz wyceny auta online

imię, nazwisko

marka i model

rocznik

pojemność i rodzaj paliwa

dodatkowy opis

e-mail

telefon

zdjęcia